tanışma

Burdan yeni üyelerimize hoşgeldin diyebilir ve kendinizi kısaca tanitabilirsiniz.
salih sağlam
İletişim:

tanışma

Mesaj gönderen salih sağlam »

merhaba adım salih sağlam (şaban gilin idirisin en küçük oğluyum)
11 10 1973 orduda doğdum ilkokulu köyümüzde okuduktan sonra 1987 yılında istanbula geldim tekstil sektöründe çeşitli işler yaptıktan sonra
1999 yılında kendi işimi kurdum halen italat ihracat işleriyle uğraşıyoruz
uzak doğudan getirdiğimiz hammadeyi fabrikamızda işledikten sonra dolaylı olarak eski doğu biloku ülkelerine satıyoruz.
bu sitede olmaktan mutluluk duyuyorum emeyi geçen arkadaşlara sonsuz şükranlarımı iletmek istiyorum.

Resim
biko

Erdogan Ergin
İletişim:

Re: tanışma

Mesaj gönderen Erdogan Ergin »

Merhaba, Beni tanıyanlara, tanımayanlara dostlarıma, arkadaşlarıma, memleketime herkese selam sevgiler.
Ben Erdoğan Ergin [ Hoca gilin Rahmetli Mehmet Ergin'in] büyük oğluyum.
02.07.1967 Ordu / Erenli köyü doğumluyum. Çocukluğum köyümde geçti ilkokulu köyümüzde okuduktan sonra 1986 Yılında Vatani görevimi tamamlamak için Adapazarı / Hendek ve Kırklareli’de Askerlik görevimi tamamladım. Hayat şartları diyelim bizleri gurbet ellere çıkardı 1989 Yılında yurt dışına ( Rusya Moskova'ya ) geldim yaklaşık olarak 18 yıldır burada çalışmaktayım. Yıllık iznim olan bir aylık süreyi hasret kaldığım köyümde geçirmekteyim Herkes gibi bizlerde geride biraktığımız ailemiz anne babamız eş dostlarımızı özlüyoruz. Ama Osman Demitaş kardeşimize ve emeği geçenlere çok teşekkür ederiz. Kurmuş olduğu site sayesinde bizlerin özlemini en aza indirmiş oldu köyümüzde olan bitenden haber almamızı sağladı yıllardır görmediğim arkadaşlarımı site sayesinde buldum arkadaşlarımla konuşma ve yazışma imkanı buldum. Bende bu sitede olmaktan mutluluk duyuyorum Teşekkürler Osman Kardeş, kısaca kendimi tanıtmaya çalıştım bu vesile ile Allaha emanet olunuz. şimdilik hoşca kalın. İnsanın kendi kendisini tanıtması ne kadar zormuş,
Ne tesadüf ki bugün benim doğum günüm

Erdoğan Ergin - Rusya Moskova - 02.07.2006

Kimi eskidiği için yaşar,
Kimi yaşadıkça eskir,
Ne tohumda keramet,
Ne toprakta Ne başakta,
Marifet ERENLİ Köyünde yaşamakta

[
Resim

Resim
En son Erdogan Ergin tarafından 17 Şub 2007, 08:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Gülümse ve yaşamayı asla unutma
Erdoğan Ergin - Rusya Moskova

karizma
İletişim:

Mesaj gönderen karizma »

selam arkadaşlar köy siteniz harika

ara sıra uğrarım
güzel düşünen güzel görür

Hasan Demir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Hasan Demir »

Slm İyi günler dilerim... Kaldığımız yerden devam edelim..Beni zaten köylülerim tanıyor sevgilerim ile...

Kullanıcı avatarı
natur
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen natur »

Benide taniyor herkez bir sorun yok :lol:

Kullanıcı avatarı
brons

Mesaj gönderen brons »

benide tanıyorlar sorun yok :wink:

Hasdemer52
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Hasdemer52 »

Sizleri tanıyorlar ...Artık sizi tanıyan dostlar benide tanır diyelim...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir