((Sohbet odasi))

Canınız sıkıldımı? Buradan can sıkıntınızı gidermek için atıp tutabilirsiniz.
GulPeri_52
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

((Sohbet odasi))

Mesaj gönderen GulPeri_52 »

Burayi ziyaret ettigimzde birazicik sohbette edebiliriz burasi artik bizlerin sohbet odasi herkesi bekleriz buraya..

Kullanıcı avatarı
mgunes
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mgunes »

Merhaba,
İlerleyen yıllarda bu bölüm rabet görebilir. Şimdilerde bir kaç kişinin dışında forum sayfasına uğrayan yok. Köyün sitesine girenler ziyaretçi defteri'ne bir şeyler karalayıp siteden çıkıyor. Forum sayfasında yapılası gereken yazışmaları ziyaretçi defterinde yapıyorlar. Zamanla ziyaretçi sayfasını da amacına uygun kullanmayı öğreneceğiz. Ben öyle umuyrum...
En son mgunes tarafından 27 Haz 2007, 14:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

GulPeri_52
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GulPeri_52 »

Merhabalar hayirli aksamlar cumleten nasisliniz hemserilerim??

ades
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ades »

BÜYÜK YAZIYORUM Kİ GÖZE ÇARPSIN DİKKAT ÇEKSİN........LÜTFEN SADECE OKUMAKLA KALMAYALIM..ELİMİZDE KÖYÜMÜZLE İLGİLİ RESİMLERİ YAZILARI YOLLAYALIM... YOK MU?????KORKMAYIN FARKLI YAZILAR GÖNDDERELİM HER BAKTIĞIMDA AYNI ŞEY GÖRMEK BAYA ACAYİP OLUYOR..LÜTFEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNN:(:(:(:(

Kullanıcı avatarı
huseyin_34
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Kan Grubu: B_Rh_+
İletişim:

Mesaj gönderen huseyin_34 »

Herkese iyi akşamalar öncelikle kuzen,im gunes,in dediği gibi gelen forum,a ufaktan bi göz atıyor. Varsa yazmak istediği ziyarteçi defterine ve forum,daki kişiler aynı olması buraya eklenen ve yazılara cevap verenler aynı :( Umarım faydası olur :? :?

Merhaba!
İlerleyen yıllarda bu bölüm rabet görebilir. Şimdilerde bir kaç kişinin dışında forum sayfasına uğrayan yok. Köyün sitesine girenler ziyaretçi defteri'ne bir şeyler karalayıp siteden çıkıyor. Forum sayfasında yapılası gereken yazışmaları ziyaretçi defterinde yapıyorlar. Zamanla ziyaretçi sayfasını da amacına uygun kullanmayı öğreneceğiz. Ben öyle umuyrum...
IŞIĞI ÖNÜNE AL YÜRÜ, GÖLSEN`SE İSTER GELSİN İSTER GELMESİN

icyirem
İletişim:

melekler ölmez

Mesaj gönderen icyirem »

her bir kartanesini bir melek taşırmış onu yeryüzüne bırakıp gidermiş.düşün nekadar melek vardeyilmi.

ades
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ades »

FORUMUN LİNK SADECE ALT BÖLÜMDE OLMASIN ZİYARETÇİ DEFTERİNE ÇOK GİREN VAR ORDA BELİRGİN BİR YERDE OLSUN Kİ AŞAĞIDA GELİP GİDİYO BİLMEYENLERİN DİKKATİNİ ÇEKMEYEBİLİR.....

Kullanıcı avatarı
Erenli
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Kan Grubu: A_Rh_+
İletişim:

Mesaj gönderen Erenli »

ades yazdı:FORUMUN LİNK SADECE ALT BÖLÜMDE OLMASIN ZİYARETÇİ DEFTERİNE ÇOK GİREN VAR ORDA BELİRGİN BİR YERDE OLSUN Kİ AŞAĞIDA GELİP GİDİYO BİLMEYENLERİN DİKKATİNİ ÇEKMEYEBİLİR.....
Mesajini tam olarak anlamis degilim, biraz acik yazabilirmisiniz..

ades
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ades »

Erenli yazdı:
ades yazdı:FORUMUN LİNK SADECE ALT BÖLÜMDE OLMASIN ZİYARETÇİ DEFTERİNE ÇOK GİREN VAR ORDA BELİRGİN BİR YERDE OLSUN Kİ AŞAĞIDA GELİP GİDİYO BİLMEYENLERİN DİKKATİNİ ÇEKMEYEBİLİR.....
Mesajini tam olarak anlamis degilim, biraz acik yazabilirmisiniz..
ANLATMAK İSTEDİĞİM FORUMUN VAR OLDUĞUNDAN GİRENLERİN HABERİ BİLE OLMAYA BİLİR SADECE EN SON YAZILANLAR OKUNUP ÇIKILIYOR DAHA BELİRGİN OLUR İSE DİKKAT ÇEKİCİ OLUR.

icyirem
İletişim:

erenli merkez.erenli merkez

Mesaj gönderen icyirem »

ordu bekle ben geliyorum :lol: :lol:tabiki tek deyilim annem babam ve ben bolbol yüzeceğim :P kıskananlar catlasın şaka şaka :D :D :D :P :P

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 262 misafir