Köyümüzün sitesi hakkında

Erenli köyü ilan ve duyuruların yapilacağı bölüm
Kullanıcı avatarı
Erenli
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Kan Grubu: A_Rh_+
İletişim:

Köyümüzün sitesi hakkında

Mesaj gönderen Erenli »

Değerli köylülerimiz ve ziyaretçilerimiz.
Köyümüzün web sayfasına göstermiş olduğunuz ilgiden ve katılımdan dolayı köylülerimiz adına ve şahsım adına hepinize teşekkür ederim.
Öncelikle köyümüzün web sayfası hakkında bazı bilgiler vererek yazıma devam edeceğim. Köyümüzün web sayfası kurulalı yaklaşık 3 yıl kadar bir zaman oldu. İlk kurduğumuz zamanda köyümüzün sayfası için uygun domain(alanadı-siteninadı) bulamadığımızdan www.erenli.net veya www.erenli.com gibi adreslerin baskaları tarafından alınmış olması ve kullanılıyor olmasından bizde aklımızda kalması ve yazılması kolay olacak şekilde şuanki kullandığımız adres üzerinden(www.erenli.net.tc) gibi sitemize bağlanıyorduk. Nihayet uzun zamandır beklememizin ve takip etmemin sonunda www.erenli.net adresini köyümüz için alabildim. Bundan sonra adres satırına www.erenli.net yazarak köyümüzün sitesine bağlanabiliriz. .tc uzantısını yazmamıza gerek yoktur. Köyümüzün sitesindeki Forum sayfasını Hasan Güneş ağbimin önerisi üzerine yeniledik.
Forum sayfamızda neler yapacağız veya yapabiliriz?.
Burada ziyaretçi defterinde görüldüğü gibi yorum yapılması gereken yazılarımız, duyurular, ölüm haberleri veya başsağlığı gibi yazılarımız hep aynı sayfaya yazıldığından çok büyük karışıklık olmaktadır. Bu gibi yazılarımızı Forum sayfamıza yazarak yazılarımızın daha anlaşılır ve daha güzel yorumlar almasını sağlıyacağız. Forum sayfaları genel olarak kayıt olma(kayıtlı üye girişli) sistemle calışmaktadırlar. Ama biz şuan sayfayı isteyen kayıt olup isteyen kayıt olmadan yazı yazacak şekliyle kullanacağız, burada ziyaretçi defterinde olduğu gibi sayfaya girecek ve mesajını yazacaktır. Yalnız benim burada sizlerden ufak bir ricam olacak, mesaj yazdığınız zaman isim yerine adınızı yazmanız olacaktır, aksi takdirde mesajı kimin yazdığı yönetim dışında ziyaretçilerimiz tarafından bilinmeyecektir. Mesajı yazan kişinin misafir olarak mesaj yazdığı görülecektir. Kayıtlı giriş yapanların isimleri sistem tarafından otomatik yazılacaktır. Kayıtlılar için bu durum söz konusu değildir. Forum sayfasına gerek resminizi ekliyerek gerekse resim eklemeden adınızı ve bilgilerinizi yazarak tanışmalar yapacağız. Forum sayfamızda daha güzel mesajlar ve mesajlarımıza yorumlar alacağız. Burayı belirterek söylemek istiyorum, Forum sayfasına yapılan kayıtlar üçretsizdir. Bir çok kişiler kayıt yapılacak denildiğinde bir üçret ödeyeceğini sanırlar. Köyümüzün sayfasında hiç bir kayıt vs. gibi işlemlerden üçret talep edilemez. Sayfanın tüm giderleri benim tarafımdan karşılanmaktadır vede Allah'ın izni ile sürekli tarafımdan karşılanacaktır. Hep beraber tüm köylülerimizi daha geniş yazışmalar yapmak için forum sayfamıza davet ediyorum.
Yeni adresimiz: www.erenli.net
Forum sayfası adresimiz: www.erenli.net/forum
Not: Son günlerde(son iki haftadır) sayfaya baglanamayanlar olmuş olabilir. Türk telekomun yurtdışı bağlantılarında olan bir arızadan kaynaklanan bir sorun vardı. Hatayı nihayet, çok şükür Allah'a düzelttiler.
En son Erenli tarafından 28 Haz 2006, 06:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
HASAN GUNES
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
İletişim:

Mesaj gönderen HASAN GUNES »

evet üye olan köylülerim hepinizi buradaki değişik başlıklar altında açılan konularla ilgili düşüncelerinizi fikirlerinizi yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz hadi göreyim sizleri değerli abilerim değierli kardeşlerim sitemiz hepimize hayırlı uğurlu olsun
insanlığın en büyük düşmanı cehalet ve kendi nefsidir ve her nefis ölümü tadım ebedi aleme gidecektir

Kullanıcı avatarı
Erenli
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Erenli »

Arkadaslar bakiyorum sayfada ufak bir degisiklik yaptik. Bu degisiklikler sayfanin daha iyi olmasi icin ve sizlere daha güzel hizmet sunabilmek adina yapilmistir. Ama nedense bu degisikliklerden sonra kimse yazmaz oldu. Daha önceden sürekli yazilarimiz oluyordu ve baska illerden gören kisiler köylülülerinizle gurur duymalisiniz. Cok güzel birlik ve beraberlik var diyorlardi. Bu sekilde cok kisilerden özel mesajlar aldim. Gercekden herne olursa olsun ben, biz, hepimiz, köylülerimizle, köyümüzle gurur duyuyoruz. Lütfen sayfaya ugrayan herkim olursa olsun buraya iki satir yazi yazsin. Buraya yazacaginiz iki satir yazi diger arkadaslarimizi da yazmasi icin yönlendirecektir bunu bu sekilde olacagindan eminim. Hep beraber birlik ve beraberlik icinde her sey köyümüz ve köylülerimiz icindir. Allah'a emanet olun

yakup
İletişim:

Mesaj gönderen yakup »

ben şükür güneşin oğlu yakup güneş bu siteye üye olmaktan çok memnunum siteyı daha gezemedim ama çok güzel bu siteyi kuran abilerim ve kardeşlerime teşekkür ederim kendinize iyi bakın

Kullanıcı avatarı
Erenli
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Erenli »

yakup yazdı:ben şükür güneşin oğlu yakup güneş bu siteye üye olmaktan çok memnunum siteyı daha gezemedim ama çok güzel bu siteyi kuran abilerim ve kardeşlerime teşekkür ederim kendinize iyi bakın
Sagol Yakup, aramiza öncelikle hos geldiniz diyorum. Sayfayi gezdikten sonrada görüslerinizi yazarsaniz sevinirim.

Mustafa TOPARLAK
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa TOPARLAK »

Köyümüzün sitesine yeni bir yüz kazandıran değerli kuzenim Osman Demirtaş'a emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca tüm köy halkına böyle güzide bir web sitesinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Kullanıcı avatarı
Erenli
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Erenli »

Mustafa TOPARLAK yazdı:Köyümüzün sitesine yeni bir yüz kazandıran değerli kuzenim Osman Demirtaş'a emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca tüm köy halkına böyle güzide bir web sitesinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Sagol Mustafa agbi. Bende hepinize tesekkür ederim. Her sey köyümüz icin..

Erdogan Ergin
İletişim:

Mesaj gönderen Erdogan Ergin »

Merhaba, Köyümüzün sitesine ek bir sayfa kazandıran ve dahada gelişmesini sağlayan değerli Osman Demirtaş kardeşime şükranlarımı sunuyorum. başarılarının devamını diliyorum.
Gülümse ve yaşamayı asla unutma
Erdoğan Ergin - Rusya Moskova

Kullanıcı avatarı
Erenli
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Erenli »

Erdogan Ergin yazdı:Merhaba, Köyümüzün sitesine ek bir sayfa kazandıran ve dahada gelişmesini sağlayan değerli Osman Demirtaş kardeşime şükranlarımı sunuyorum. başarılarının devamını diliyorum.

Sagol Erdogan, bende sizlere katiliminizdan dolayi tesekkür ederim.

GulPeri_52
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GulPeri_52 »

Sitemiz cok guzel olmus katilimlarinizi bekleriz..

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir