Köyümüzün sitesi hakkında

Erenli köyü ilan ve duyuruların yapilacağı bölüm
Kullanıcı avatarı
cihan.ibrahim toparlak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re:

Mesaj gönderen cihan.ibrahim toparlak »

Mustafa TOPARLAK yazdı:Köyümüzün sitesine yeni bir yüz kazandıran değerli kuzenim Osman Demirtaş'a emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca tüm köy halkına böyle güzide bir web sitesinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.
bende teşekkur edrim

AYSEBAKKAL
İletişim:

Re: Köyümüzün sitesi hakkında

Mesaj gönderen AYSEBAKKAL »

AYŞE YILMAZ BU SİTEDEN VE BURDA KURULAN DOSTLUKLARDAN ÇOK MUMUNUM ALLAH SEBEB VE NEDEN OLANLARDAN RAZI OLSUN OSMAN KARDEŞİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM

AKKUSLU
İletişim:

Mesaj gönderen AKKUSLU »

SİTENİZ ÇOK GÜZEL OLMUŞ EMEĞİ GECEN HERKESE TEŞEKKÜRLER ELLERİ DERT GÖRMESİN BENDE BİR ORDU52 ÜYESİ VE AİLESİ OLARAK ERENLİ SİTESİNİNDE BİR ÜYESİYİMDİR ASLEN ORDU AKKUŞ,LUYUMDUR AMA İNŞALLAH BİR GELECEĞİM HEP SİZLERLE TNIŞMA FIRSATINI YAKALAMAYA HAYIRLISI BAKALIM SAMSUNDAN ADİL GÜL VE AİLESİNDEN SELAMLAR ERENLİYE VE SİTE SOHBETCİLERİNE...SİTENİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN
Resim

Hasan Demir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Hasan Demir »

Yeni ziyaret ve dostları bekli
yoruz ...Artık toplanma adresimiz burası neden olmasın...

Kullanıcı avatarı
Altacom
Kan Grubu: A_Rh_+
İletişim:

Mesaj gönderen Altacom »

İnsanları kaynaştırabilecek, birlik ve dayanışma içerisinde el ele gönül gönüle böyle bir projenin içerisinde yer alamak azim ve fedakarlık işidir. Site yetkilerini samaimi duygularımla yürekten tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Her şey Türkiye ve Türk insanı için. Bu arada ben Erzurum'luyum Köy benim köyüm olmasada böylesine eşşiz güzellikleriyle ünlü bir köye tabiki sıradan bir vatandaş olarak sahip çıkmayı borç bilirim. Herşey gönlünüzce olsun.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir