HAYIRLI OLSUN SİTEMİZ

Fikir, görüş ve bilgi yönünde yazışabileceğimiz alan.
Kullanıcı avatarı
Mehmet ÖZCAN
İletişim:

HAYIRLI OLSUN SİTEMİZ

Mesaj gönderen Mehmet ÖZCAN »

ORDU ünyeden mehmet ÖZCAN bu siteyi hazırlayana emeği gecenlere teşekürlerimi iletir daima devamını temenni eder saygı ve sevgilerimi iletirim hoşca kalın

Kullanıcı avatarı
HASAN GUNES
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
İletişim:

Mesaj gönderen HASAN GUNES »

Mehmet abim hoş geldin aramıza artık bundan böyle bu sayfada güzel yazılarınızı fikirlerinizi bekliyoruz hep beraber hep birlikte daha nice güzel günlere güzel muhabbetlere bekliyoruz inşallah
insanlığın en büyük düşmanı cehalet ve kendi nefsidir ve her nefis ölümü tadım ebedi aleme gidecektir

Kullanıcı avatarı
mgunes
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Forum Açılışı

Mesaj gönderen mgunes »

Köyümüzün yeni forum sayfası hayırlı olsun. Emeği geçenlere teşekkürler...

Forum sayfasının açılmasında ziyaretçi defterindeki tartışma ve görüş alış verişinin sistemli bir yapıya kavuşturmak hedefinin yattığını düşünüyorum. Daha önceden de sitenin içinde bir forum sayfası mecuttu. Ancak herkes orada tartışmak yerine ziyaretçi defterine yazarak bu işi yapmaya çalşınca ziyaretçi defteri amacının dışında kullanılarak gerçek işlevini gereğince yerine getiremez oldu.
Bu nedenle "ziyaretçi defterine" tıklağımızda bizi buraya yönlendiren bir yazı ile karşılaştık.
Artık bizde tartışmak için "ziretçi defteri" yerine forum sayfasını kullanmayı hep beraber öğreneceğiz.

Sağlıcakla kalın....

yakup
İletişim:

Mesaj gönderen yakup »

herkese selamlar bu sitede emeği geçen herkese teşekkür ederim site çok güzel ama daha iyisi yapıla bilir çünkü bize yakışanı en iyisidir kendinize iyi bakın ALLAHA emanet olun

GAZİ
ben yakup bu siteye katılmaktan zevk duyarım

Kullanıcı avatarı
Mehmet ÖZCAN
İletişim:

[q
En son Mehmet ÖZCAN tarafından 04 Tem 2006, 21:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
HASAN GUNES
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
İletişim:

Mesaj gönderen HASAN GUNES »

mehmet abiciğim annenize ALLAH acil şifalar versin inşallah sağlığına kavuşur ne yapalım hastalıkta ölümde bizim için yani biz faniler için

mehmet abi annenin istanbulda olduğunu yazmışsın nerede olduğundan haberimiz olsaydı ziyaretine gelir bir geçmiş olsun derdik eğer hala istanbulda hastahede ise ziyaret etmeyi isterdim inşallah sağlığına kavuşur
insanlığın en büyük düşmanı cehalet ve kendi nefsidir ve her nefis ölümü tadım ebedi aleme gidecektir

Kullanıcı avatarı
Mehmet ÖZCAN
İletişim:

Re: HAYIRLI OLSUN SİTEMİZ

Mehmet ÖZCAN yazdı:
Mehmet ÖZCAN yazdı:ORDU ünyeden mehmet ÖZCAN bu siteyi hazırlayana emeği gecenlere teşekürlerimi iletir daima devamını temenni eder saygı ve sevgilerimi iletirim hoşca kalın
HASAN GÜNEŞ BEYE SEVGİLERİMLE HASAN BEY YAZINI O0KUDUM TEŞEKÜR EDERİM UZUN ZAMANDIR ANNEMİN RAHATSIZLIĞI DOLAYISIYLA SİTEYE GİREMEDİM ANNEM İSTANBULDA AĞIR BİR KALP AMALİYATI GECİRDİ İNŞALLAH İYİ OLUNCA DAHA COK SİTEDE BULUŞURUZ HASTANE MEDİCANA ÇAMLICA HASTANESİNDE YOĞUN BAKIMDA ŞU AN
HOSÇA KALIN
MEHMET ÖZCAN

Kullanıcı avatarı
huseyin_34
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Kan Grubu: B_Rh_+
İletişim:

yeni forum

Mesaj gönderen huseyin_34 »

demekki yapılan işler verilen emekler boşa gitmemiş yeni gelenlere hoşgeldin olanlara da sevgi ve saygı bizden :lol:
IŞIĞI ÖNÜNE AL YÜRÜ, GÖLSEN`SE İSTER GELSİN İSTER GELMESİN

Kullanıcı avatarı
cihan.ibrahim toparlak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen cihan.ibrahim toparlak »

hepimize hayırlı olsun

YENER
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen YENER »

Hayırlı olsun sitemiz osman kardeş emegine ellerine saglık başarılarını artması dilegiyle

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir